IE10IE10
1
עודכן: 14/03/2013 | ע"י וואלה! סלבס,וואלה!| 1

שערוריה: "בן זוגי בגד בי עם אורנה דץ"

אחרי שגיליתם על החבר החדש של אורנה דץ - כעת מתברר שבשנתיים האחרונות הבחור מקיים קשר רומנטי עם אישה אחרת. כן, מדובר במערכת יחסים כפולה, שהאיש מכחיש.


שערוריה: "בן זוגי בגד בי עם אורנה דץ"

משולש. אהרון רוזה, אורנה דץ ודנית ברנס

על סיפורים כאלו שומעים רק ברומן רומנטי. או שלא. רגע אחרי שקראתם כאן לראשונה על החבר החדש של אורנה דץ, עורך הדין אהרון רוזה - הגיעו לידי וואלה! סלבס עדויות על כך שאותו האיש מקיים בשנתיים האחרונות קשר רומנטי גם עם מישהי אחרת.

לא טעיתם. מתברר שרוזה, שכבר הספיק להתגרש בעבר, מנהל מערכת יחסים רומנטית ארוכה עם דנית ברנס, ובחודשים האחרונים עשה זאת במקביל לקשר שהוא מנהל עם דץ. אם השם של ברנס מצלצל לכם מוכר, הסיבה היא שהגברת זכתה בתואר חביבת הקהל, במסגרת טקס מלכת היופי הישראלית לשנת 1992.

"זה פשוט לא אמיתי", מספרים מקורבים לשניים, "במשך שנתיים שלמות הוא יצא איתה, היא היתה הידועה בציבור שלו. הם עשו הכל יחד". מקורב מופתע אחר מסר, "הם תפקדו כמו זוג נשוי, עושים חגים ביחד, בכל שישי היו מקיימים קידוש. כל החברים שלהם בהלם מהידיעה שהתפרסמה אצלכם".

על פי אותם חברים, ברנס ורוזה היו מוכרים כזוג בציבור לכל מי שרק הכיר אותם, כך שהקשר שבן הזוג טיפח במקביל עם האישיות המפורסמת הרעיד את עולמם. ההפתעה היתה גדולה במיוחד, לנוכח העובדה שהילדים של ברנס אהבו את רוזה ובילו איתו זמן רב. "רק בשבוע שעבר היא סיפרה לי שהוא לקח את הבן שלה לגלוש בים. זה ממש הזוי", אמרה מקורבת לברנס.

הצד הפגוע. דנית ברנס עם רוזה משתובבים (© צילום גולשים)

הצד הפגוע. דנית ברנס עם רוזה משתובבים (צילום גולשים)

אם לא די בכך, לפני כשבוע וחצי הגיעו השניים יחד להופעה של הבדרן יעקב כהן בגבעתיים. ביום האהבה שצויין בחודש שעבר, בילו השניים עם חברים במסיבה במועדון תל אביבי מוכר ואף קיבלה ממנו מתנה ריחנית, שכללה פילינג גוף וסבון.

מאוהבים, או שמא היו. אהרון רוזה עם דנית ברנס (© תמונות גולשים)

מאוהבים, או שמא היו. אהרון רוזה עם דנית ברנס (תמונות גולשים)

עוד מספרים החברים כי מאז פרסום הקשר של רוזה ודץ, דנית לא מצליחה להתאושש. "היא ממש שבורה מהמצב", מספר מקורב, "היא לא מאמינה שזה אמיתי. החברים שלה כל היום סביבה, מנסים לעודד, אבל גם אנחנו בהלם ולא מבינים איך הוא עשה דבר כזה".

אתמול, כך מספרים המקורבים, צלצלה ברנס לדצה וביקשה לעדכן אותה על המקרה. חברה שהיתה לצידה של דנית סיפרה, "אורנה היתה בהלם, היא לא האמינה למה שהיא שמעה. מצחיק אבל יש להן המון חברות משותפות, ואף אחד לא הצליח לקשר בין הדברים. זה באמת מקרה מוזר".

דנית ברנס מסרה בתגובה: "אני עדיין בשוק מכך שהוא בגד בי עם אורנה, אני מאוד פגועה ומרגישה נבגדת. זה הלם מוחלט, אבל מעבר לזה אני מעדיפה לא להגיב ולא להיכנס לזה".

אורנה דץ מסרה: "אין תגובה".

אהרון רוזה מסר בתגובה: "זה לא נכון. לא יצאתי עם שתיהן במקביל".


וואלה! סלבס מסתבכת פעם במשולש אהבה רומנטי. היא, התוכי שלום ועוגת הפרג שלה.


לב זהב: בר רפאלי ונינט טייב מתרימות

פתחו יומנים: תאריך החתונה של אניה בוקשטיין

רכלו על המשולש הרומנטי המפתיע גם בפייסבוק

2‏‏תגובות
מרץ 14, 2013 5:40AM
avatar

מילים שימרית אור

 

בעירי היו שתי עלמות
שתי עלמות יפות ותאומות.
הן היו תמיד כל כך דומות,
כל כך דומות היו העלמות.

ואהבתי את שתיהן, אלי,
זאת שלי היתה וזאת שלי,
ככה באו לי צרות טובות
שתים הן ולא יודעות
זאת על זו, וזו על זאת.

האחת נשאתי להרים
כדי לראות בזרח החמה
ואת השניה ליערים
לראות כיצד השמש נעלמה.

ואהבתי את שתיהן, אלי...

איך שהימים חולפים מהר
ואיך הליל הולך ומתקצר,
והמלאכים רומזים לי כבר -
מה אעשה, במי מהן אבחר?

דאגו שישאר קרח מכאן ומכאן!

מרץ 14, 2013 6:48AM
avatar
אורנה באמת בחורה שווה והורסת אבל אני מעוניין בדץ ובכבשה שושנה
‏דווח
‏‏אנא עזור לנו לשמור על סביבה בריאה ותוססת ע"י דיווח על כל התנהגות בלתי חוקית או הולמת‏‏הקוד האתי‏‏אנא השתמשו בטופס זה כדי ליידע את המפעילים. הם יחקרו את הדוח שלך וינקטו בפעולות המתאימות. אם יש צורך, הם ידווחו על כל פעילות בלתי חוקית לרשויות המתאימות
‏‏קטגוריות
‏‏הגבלה של 100 תווים
האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק תגובה זו?
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק